Collection: Products
-
Lemon Cake 🟢
- Regular price
- Rs. 525.00
- Sale price
- Rs. 525.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemon Madeliene ( Pack Of 5)🔴
- Regular price
- Rs. 120.00
- Sale price
- Rs. 120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
-
Macarons (Pack of 8) 🟢
- Regular price
- Rs. 1,125.00
- Sale price
- Rs. 1,125.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Marble Cake 🟢
- Regular price
- Rs. 525.00
- Sale price
- Rs. 525.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Milk Bread 🟢
- Regular price
- Rs. 160.00
- Sale price
- Rs. 160.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Muffins (Pack OF 5 Pcs) 🔴
- Regular price
- Rs. 220.00
- Sale price
- Rs. 220.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Multigrain Loaf 🟢
- Regular price
- Rs. 280.00
- Sale price
- Rs. 280.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
-
Orange Honey Cake 🟢
- Regular price
- Rs. 450.00
- Sale price
- Rs. 450.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Parmesan Cheese Croissant 🟢
- Regular price
- Rs. 150.00
- Sale price
- Rs. 150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pesto Rolls 🟢
- Regular price
- Rs. 160.00
- Sale price
- Rs. 160.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ragi Bread 🟢
- Regular price
- Rs. 160.00
- Sale price
- Rs. 160.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
-
Sixgrain Sourdough 🟢
- Regular price
- Rs. 300.00
- Sale price
- Rs. 300.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Textures of Chocolate 🟢
- Regular price
- Rs. 1,100.00
- Sale price
- Rs. 1,100.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Textures of Chocolate 🟢
- Regular price
- Rs. 275.00
- Sale price
- Rs. 275.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tiramisu Cake 🔴
- Regular price
- Rs. 1,000.00
- Sale price
- Rs. 1,000.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
-
Vanilla Pound Cake 🔴
- Regular price
- Rs. 550.00
- Sale price
- Rs. 550.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
VANILLA SWISS ROLL 🔴
- Regular price
- Rs. 170.00
- Sale price
- Rs. 170.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts Brownie / Pcs 🟢
- Regular price
- Rs. 95.00
- Sale price
- Rs. 95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whole Wheat Loaf 🟢
- Regular price
- Rs. 160.00
- Sale price
- Rs. 160.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whole Wheat Sourdough 🟢
- Regular price
- Rs. 240.00
- Sale price
- Rs. 240.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous
- Page 2 of 2